~ חד פעמי ~ איש אגרוף אחד צ'אפטר 1

YOSH!
כן, שוב אני 3:
הפעם בפרויקט החד פעמי בחרתי לתרגם את הצ'אפטר הראשון של "one-punch man", או בעברית "איש אגרוף אחד". מנגה שאני קורא ואוהב ולכן החלטתי לתרגם אותה ולחשוף אותה אליכם :)


ובנושא אחר ~
בקרוב האתר חוגג שנתיים, וכמסורת כמו בשנה שעברה אנחנו מתכננים להוציא לפחות צ'אפטר אחד בפרויקטים הפעילים שלנו ולפרסם ביום בו נחגוג את השנתיים לאתר (ב-24). אתם מוזמנים לצפות ולחכות יחד איתנו בציפייה לחגיגת השנתיים שלנו ואף יותר מוזמנים להעלות את מורל הצוות בכך שתכתבו לנו תגובות D:

ובנושא אחר (2) ~
מאז שרוני פרש אין לי מי שיתכנת את האתר ואני זקוק למתכנת חדש, כבר היו כמה באגים באתר שהייתי צריך לסדר לבד ועדיין יש כמה שאני פשוט לא יודע איך :\
כנסו לדף הדרושים ולמעוניינים תוסיפו אותי בסקייפ: noam819

ובנושא אחר (3, וואי אני חופר חח) ~
כמו שכבר ציינתי קודם, האתר הקטן שלנו נמצא כבר כמעט שנתיים. אבל לצערי הוא לא מוכר כל כך ולא הרבה יודעים עליו, הקהילה שלנו דיי קטנה וזה מוריד קצת את המורל של הצוות ואת כוח הרצון להשקיע וזה משפיע על קצב ההוצאות שלנו. אם תוכלו לעזור לנו להתפרסם יותר בפורומים הקטנים והגדולים, קבוצות בפייסבוק ואיפה שרק אפשר בכך שתפרסמו כמה צ'אפטרים שתרגמנו ולשתף שיש אתר שמתרגם מנגות. זה יעזור מאוד לאתר ולקידום תרגומי המנגות בכלל :)לינקים:
הורדה||קריאה ישירה

תהנו :)

6 תגובות:

אנונימי

תודה רבה :)

Unknown

תודה רבה אני ממש שמח כשאתם מוציאים צ'פרים
אבל למה כל כך קצר? ולמה אתם מוציאים רק צ'אפטר 1

Noam

הצ'אפטר הזה קצר יחסית משום שזאת לא מנגה חודשית אלא מנגה שבועית ולכן יש פחות דפים בכל צ'אפטר.
הסבר על פרויקט חד פעמי תוכל למצוא כאן: http://mangashelf-il.blogspot.co.il/p/blog-page_5.html

ShadowRealm

תודה רבה על תרגום הצ'אפטר! חבל, בהתחלה קיוויתי שתתרגמו עוד צ'אפטרים מזה אבל אז ראיתי שזה חלק מהצ'אפטר החד פעמי :\
בכל מקרה תודה רבה על התרגום. ופשוט תפרסמו את עצמכם בפורום אנימה ומנגה ב-FXP בכל פעם שאתם מוציאים צ'אפטר חדש. אני בטוח שיהיו לכם יותר כניסות לאתר מבדרך כלל אם תפרסמו את הצ'אפטר החד פעמים של OPM כי זה די פופולארי לאחרונה.

אנונימי

חסר לכם דף אחד ובקשר לפרסום,תפרסמו אותכם באנימה ספין,ישראל,fxp
וככה זה יעלה לכם את הכוח לתרגם

הוסף רשומת תגובה

חזור למעלה